26,-  €

 

Srnčia vábnička loptička - Buttolo
 

Táto vábnička je asi nejznámejší produkt firmy Hubertus Buttolo. Je veľmi praktická. Môžete ju ľahko ovládať rukou, ale taktiež aj nohou. Jednoduchým zmačknutím medzi prstami alebo zošliapnutím nohou vylúdi vábnička úplne verné pískanie srny v ruji a vypísknutie piú, piú. Je vhodná v miestach, kde lovíme zo zeme, držíme zbraň v ruke a musíme rýchlo reagovať.

 

            16,-  €

 

Čerešňovka

Túto vábničku už roky veľmi dobre pozná väčšina poľovníkov. Má nastaviteľnú výšku tónu a používame ju na vábenie sŕn a sŕnčat.

 

            16,-  €

Srnčia vábnička plastová

jednoduchá, šikovná a praktická vábnička na srnce a lišky. Tak by sme jednoducho definovali novinku od firmy Hubertus Buttolo. Nechali sme se inšpirovať vábničkou na lišky a kojoty, ktoré pred 20 rokmi vyvinula firma Buttolo pre americký trh. Po malej kozmetickj úprave vznikla vábnička, ktorá bez problémov napodobní 4 základné druhy pískania a to: volanie srny, rujnú srnu píá, srnu násilím držanú v teritóriu srnca a srnča.

Na vábenie lišky je už vábnička predladená a tak s  jedným tónom môžete vábiť okrem srnčej zveri aj lišky. Verne a s ľahkosťou napodobníte zajačie vřeštanie i nárek srnčaťa. Dosah tejto vábničky je cca 500 až 800 m.

Veľkou výhodou tejto vábničky je to, že ju pri vábení srnca, keď potrebujete zapískať tón pía nemusíte držať v ruke ale máte ju v ústach a môžete pohodlne loviť alebo fotografovať.

          28,-  €

 

Univerzálna vábnička

Sika

Jeleň sika sa počas ruje neozýva ručaním ako náš jeleň lesný, ale prenikavým pískaním. Univerzálna vábnička Hubertus tot pískanie dokonale napodobňuje. S pomocou tejto vábničky dokážeme napodobniť starého aj mladého jeleňa siku.

Plač srnčaťa

Iba s touto vábničkou dokážeme pôsobivo napodobniť hlas nariekajucého srnčaťa napadnutého predátorom. Pribehne  naň srna, srnec, líška aj diviačia zver.

Srna v ruji

Nový a oveľa efektívnejší spôsob vábenia srncov v ruji. S univerzálnou vábničkou Hubertus môžete napodobniť pískanie násilím ovládnutej srny, to vyvolá žiarlivosť u iného soka, ktorý pribehne zo vzdialenosti až 500 metrov. Vábime v 3-4 seriach po 10 písknutiach s pauzami od 2 do 5 minút.

Zajačie vrešťadlo

S pomocou vábničky môžeme pohodlne a pôsobivo imitovať jemnejší hlas malého zajačika ale aj silný hrdelný tón , ktorý vydáva starý zajac.

 


Ceny sú vrátane 20%